úterý 4. října 2011

Od Business IT Clubu k BizITu

Chtěl bych tady napsat pár slov o budování Business IT Clubu vs BizITu jako brandu.

Vznik názvu Business IT Club je celkem jasný. Zakládali jsme první organizaci na VŠE pro informatiky, takže musela mít v názvu "IT" a jelikož na VŠE nejsme (alespoň většina) žádní "hard-core IT" a "Business" k nám patří, dali jsme si do vínku právě ono spojení byznysu a IT - Business IT Club. Jenže zkuste si takovou hezkou adresu napsat a zapamatovat - http://www.businessitclub.cz/. Proto vznikla zkratka BizIT, která se stala i naší domovskou doménou.

Postupem času, a přičiněním všeobecné lenosti psát dlouhé názvy, se BizIT tak vžil, že jsme se rozhodli u něj nakonec zůstat. Chceme využít modelu, který používá například IBM a mnohé jiné společnosti. Všichni o této firmě mluví, píší jako o IBM a když se někdo zeptá, co že to to "I-B-M" znamená, chytrý strýček Google napoví. A stejně to bude i s BizITem. Jsme prostě BizIT. A co že to BizIT je? BizIT znamená Business IT Club. Jenom pro zajímavost, slyšel jsem už řadu výslovností slova BizIT. Jednou je to [biz-ájtý], podruhé [biz-í-té]. A jak to čteme my, co jsme s BizITem přišli? Naprosto jednoduše, prostě [bizit] :)

S touto změnou souvisí potřeba řady dílčích změn. Potřebujeme vytvořit nové logo, protože to současné obsahuje stále dlouhý název, stejně tak roll-upy, které potkáváte na našich akcích a řada dalších drobností, které musí projít změnou brandu. Proč to vůbec děláme? Rozhodli jsme se sjednotit naši komunikaci, aby všem bylo jasné, že jsme BizIT. Nechceme, aby se v polovině materiálů psala jedna varianta a v té druhé druhá. Souvisí to s řadou dalších změn, které nás čekají, jako je rozšiřování do dalších škol, nová koncepce členství a mnoho našich dalších plánů (o tom snad někdy příště) a chceme působit naprosto jednotně.

S tím souvisí i to, že hledáme grafika, který by nám s novou vizuální komunikací a kompletně celou corporate identity pomohl a na základě našich podnětů ji stvořil. Myslím, že to pro něj bude velice zajímavá reference, protože máme před sebou s BizITem velké cíle, kterých chceme dosáhnout. Pokud by měl někdo zájem, kontaktujte buď mne nebo Ondru.

Takže od teď už jen BizIT! :)

2 komentáře:

  1. Where licensees have a number of} dedicated tables, temporary cutaway photographs of different tables can be used to intensify the Live Casino atmosphere. Available as each mainstream and VIP 007카지노 tables, Auto Roulette options fast-paced, actual live-wheel action with a high quality|a prime quality} look-and-feel. This popular variant has decrease betting limits than different Roulette variants, with an additional ‘Five Bet’ for but more variety and selection. A world-first from Evolution, Immersive Roulette is a uniquely totally different premium-quality recreation that pulls players into the action. It’s additionally ideal for drawing in new clients to your website and for cross-selling the unique thrill of Live Roulette to RNG and sportsbook players.

    OdpovědětVymazat
  2. This report provides an accurate prediction of the contribution of all of the segments to the expansion of the slot machine market size and actionable market insights on publish COVID-19 impression on every phase. The changing regulatory panorama in European countrieswill facilitate the slot machine market development in Europe over the forecast period. This market research report entails detailed information on the competitive intelligence, advertising gaps, and regional alternatives in store for distributors, which is able to} assist in creating efficient business 온라인카지노 plans. This statistical examine of the slot machine market encompasses successful business methods deployed by the key thing} distributors. The slot machine market is fragmented and the distributors are deploying development methods corresponding to competitive pricing methods to compete available in the market}.

    OdpovědětVymazat